SmodCMS
Lotka
Pogodne Suwałki
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
linia

SPONSOR GENERALNY

Malow Suwałki
linia
Strona BIP SKB
linia
linia

Sponsorzy

Suwałki Litpol Pogodne Suwałki Malow TrackTec
linia
linia

Zaprzyjaźnione media

Dwutygodnik Suwalski BadmintonZone Suwalking.pl Suwalki24.pl

4. runda ekstraklasy, komplet zwycięstw SKB Litpol-Malow

13.01.2018

- Jechaliśmy do Krakowa po trzy zwycięstwa i cel swój zrealizowaliśmy. Wszyscy zawodnicy zagrali dobre mecze, a ansze wygrana ani przez chwilę nie były zagrożone - turniej w Krakowie podsumował Jerzy Dołhan, trener SKB Litpol-Malow. 

Warto odnotować, że w każdym meczu zagrał Michał Sobolewski i, chociaz przegrał obie gry pojedyncze, a triumfował w deblu z Łukaszem  Moreniem, to   zaprezntował się z dobrej strony i udowodnił, ze warto w niego inwestować.. 

 

Wyniki 4. rundy ekstraklasy

Gospodarz AZSAGH Kraków – 13.01.18

SKB LITPOL-MALOW Suwałki - UKS Unia Bieruń 6:1

Michał Sobolewski - Robert Cybulski  9-11, 10-11, 11-10, 11-5, 10-11  0:1  (0:47)

Maciej Poulakowski - Wojciech Sajdok  11-7, 11-5, 11-6  1:1  (0:20)

Kamila Augustyn - Zuzanna Parysz  11-5, 11-5, 11-4  2:1 (0:15)

Monika Bieńkowska - Joanna Podedworny  11-8, 10-11, 11-6, 11-6  3:1  (0:28)

Łukasz Moreń/Michał Łogosz - Robert Cybulski/Wiktor Trecki  11-7, 11-5, 9-11, 11-5  4:1 (0:29)

Kamila Augustyn/Monika Bieńkowska - Arianna Biel/Joanna Podedworny  11-6, 11-3, 11-4  5:1 (0:17)

Łukasz Moreń/Magdalena Witek - Zuzanna Parysz/Wiktor Trecki  11-5, 11-9, 11-6  6:1  (0:19)

 

SKB LITPOL-MALOW Suwałki - AZSAGH Kraków  6 : 1

Michał Sobolewski - Hubert Pączek  10-11, 5-11, 10-11  0:1  (0:22)

Maciej Poulakowski - Dariusz Janik  4-11, 11-10, 11-9, 4-11, 11-10     1:1    (0:53)        

Kamila Augustyn - Kamila Morawska  11-4 11-6 11-2     2:1 (0:16)

Magdalena Witek - Agnieszka Szymaszek 11-3 11-8 11-7  3:1 (0:15)

Łukasz Moreń/Michał Łogosz - Marcin Kalitka/Tomasz Persona  11-9, 11-5, 11-7  4:1  (0:24)

Kamila Augustyn/Monika Bieńkowska - Dominika Guzik-Płuchowska/Barbara Kulanty  9-11, 10-11, 11-2, 11-8, 11-9    5:1  (0:35)

Magdalena Witek/Michał Łogosz - Mariusz Kabat/Agnieszka Szymaszek  11-5, 11-8, 7:11, 11- 6  6:1 (0:24)

godz. 18:00 -  SKB LITPOL-MALOW Suwałki - KS Chojnik Jelenia Góra  7:0

Maciej Poulakowski - Paweł Onyśko  10-11, 11-7, 7-11, 11-5, 11-8  1:0   (0:42)

Magdalena Witek - Aleksandra Pająk  11-7, 11-8, 11-6  2:0  (0:16)

Michał Sobolewski- Marcin Nowak  11-4, 11-5, 11-10  3:0 (0:26)

Kamila Augustyn - Karolina Szubert  11-7, 11-5, 11-5  4:0 (0:15)

Łukasz Moreń/Michał Sobolewski - Piotr Gajda/Mateusz Szydłowski  11-10, 11-7, 11-5  5:0  (0:20)

Kamila Augustyn/Monika Bieńkowska - Agata Gościło/Aleksandra Pająk  11-5, 10-11, 11:2, 11:3  6:0  (0:17)

Łukasz Moreń/Magdalena Witek - Marcin Nowak/Karolina Szubert  6:11, 11:3, 11:7, 11:8  7:0  (0:24)

Pozostałe mecze:

AZSAGH Kraków - KS Chojnik Jelenia Góra 6:1

UKS Unia Bieruń - KS Chojnik Jelenia Góra  5:2

UKS Unia Bieruń - AZSAGH Kraków  1:6

« inne aktualności
linia