SmodCMS
Lotka
Pogodne Suwałki
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
linia

SPONSOR GENERALNY

Malow Suwałki
linia
Strona BIP SKB
linia
linia

Sponsorzy

Suwałki Litpol Pogodne Suwałki Malow TrackTec
linia
linia

Zaprzyjaźnione media

Dwutygodnik Suwalski BadmintonZone Suwalking.pl Suwalki24.pl

OOM i MPJM: Trudni rywale suwalczan, każdy medal będzie sukcesem

10.05.2018

Tak losowali suwalczanie:

Gra pojedyncza

Chłopcy:

Mateusz Hołub

1/16 Antoni Strzelec (Orlicz Suchedniów) 11.05. g. 14:35

ew. 1/8 zw. meczu Jakub Melaniuk (8,Milenium Warszawa) – Kacper Górniak(Chojnik Jeenia Góra) 11.05. g. 19:30

Paweł Cipielewski

1/16 Filip Wierciński (Matcgh Point Ślęza) 11.05. g. 14:35

ew. 1/8 zw. meczu Mikołaj Szymanowski (3, Beninca UKS Feniks K-K) – Piotr Sadalski (Orkan Przeźmierowo) 11.05. g. 19:30

Jan Filipowicz

1/16 Łukasz Pyrchla (Kolejarz Częstochowa 11.05. g. 15:00

ew. 1/8 zw. meczu Szymon Maciąg(6,Start Widełka) – Kacper Linke (Akro-Bad Warszawa) 11.05. g. 19:30

Grzegorz Hołub

1/16 Jakub Kolasiński (MLKS Soloec Kuj.) 11.05. g. 13:10

ew. 1/8 zw. meczu Szymon Bieszke (Unia Bieruń) – Mikołajk Piórkowski (5, Match Point Ślęza) 11.05. g. 20:00

Michał Aleksandrowicz

 1/16 Piotr Wiercigroch (Set Mazańcowice) 11.05. g. 13:35

ew. 1/8 zw. meczu Mateusz Rawiak (Hubwrtus Zalesie Górne – Karol Budny (2,Benica Feniks K-K) 11.05. g. 20:00

Dziewczęta:

Gabriela Grosz

1/16 Joanna Szerszeń (Orbitek Straszęcin) 11.05. g. 10:15

ew. 1/8 zw. meczu Weronika Górniak (5, Milenium Warszawa) – Aleksandra Wrońska (Plesbad Pszczyna)  11.05. g. 16:30

Aleksandra Kontrolewicz

1/16 Joanna Podedworny (2,Unia B ieruń) 11.05. g. 11:05

Ew. 1/8 zw. meczu Amelia  Bukowińska(UMKS Dubiecko) – Oliwia Kocz (Orlicz Suchedniów)  11.05. g. 16:30

Gra podwójna

Chłopcy:

Jan Filipowicz/Sebastian Lenczewski

1/16 Błażej Krawczyk(Milenium Warszawa)/Kacper Winek(MKS Garwoiln) 11.05. g. 11:30

ew. 1/8 Karol B udny(1,Beninca UKS Feniks K-K)/Szymon Maciąg(Start Widełka) 11.05. g. 17:30

Paweł Cipielewski/Grzegorz Hołub (5)

1/16 wolny los

1/8 zw.  meczu Karol Kwiatkowski/Mateusz Rawiak (Hubertus Zalesie Górne)  11.05. g. 17:30

Michał Aleksandrowicz/Mateusz Hołub (7)

1/16 wolny los

1/8 zw. meczu Lech Pyrchla(Kolejarz Częstochowa)/Bartłomiej Woźniak(Kiko Zamości) 11.05. g. 18:00

Dziewczęta:

Gabriela Grosz(SKB)/Jessica Orzechowicz (UKS Mix Team Tarnowiec)

1/16 Amelia Draga/Wiktoria Rakowska (Iskra Babimost) 11.05. g. 12:20

ew. 1/8 Eliza Kwiatkowska/Zuzanna Luban (7/Energia Lubliniec) 11.05. g. 18:30

Gra mieszana

Sebastian Lenczewski/Aleksandra Kontrolewicz

1/16 Piotr Sadalski/Joanna Rybak (Orkan Przeźmierowo)  11.05. g. 9:00

ew. 1/8 Piotr Wiercigroch/Justyna Biernot (8,Set Mazańcowice) 11.05. g. 15:30

« inne aktualności
linia