SmodCMS
Lotka
Pogodne Suwałki
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
linia

SPONSOR GENERALNY

Malow Suwałki
linia
Strona BIP SKB
linia
linia

Sponsorzy

Suwałki Litpol Pogodne Suwałki Malow TrackTec
linia
linia

Zaprzyjaźnione media

Dwutygodnik Suwalski BadmintonZone Suwalking.pl Suwalki24.pl

OOM i MPJM. Trzy deble w ćwierćfinałach

11.05.2018

Tak grali suwalczanie:

Gra pojedyncza

Chłopcy:

Mateusz Hołub

1/16 Antoni Strzelec (Orlicz Suchedniów) 21:15, 21:6

1/8 Jakub Melaniuk (8,Milenium Warszawa) 10:21, 13:21

Końcowa lokata 9-16

Paweł Cipielewski

1/16 Filip Wierciński (Matcgh Point Ślęza) 21:11, 21:14

1/8 Mikołaj Szymanowski (3, Beninca UKS Feniks K-K) 13:21, 10:21

Końcowa lokata 9-16

Jan Filipowicz

1/16 Łukasz Pyrchla (Kolejarz Częstochowa 22:20, 21:14

1/8 Szymon Maciąg(6,Start Widełka) 9:21, 11:21

Końcowa lokata 9-16

Grzegorz Hołub

1/16 Jakub Kolasiński (MLKS Soloec Kuj.) 21:10, 21:10

1/8 Mikołajk Piórkowski (5, Match Point Ślęza) 8:21, 8:21

Końcowa lokata 9-16

Michał Aleksandrowicz

1/16 Piotr Wiercigroch (Set Mazańcowice) 25:27, 21:12, 17:21

Końcowa lokata 17-32

Dziewczęta:

Gabriela Grosz

1/16 Joanna Szerszeń (Orbitek Straszęcin) 21:17, 21:16

1/8 Weronika Górniak (5, Milenium Warszawa) 13:21, 14:21

Końcowa lokata 9-16

Aleksandra Kontrolewicz

1/16 Joanna Podedworny (2,Unia B ieruń) 8:21, 5:21

Końcowa lokata 17-32

Gra podwójna

Chłopcy:

Jan Filipowicz/Sebastian Lenczewski

1/16 Błażej Krawczyk(Milenium Warszawa)/Kacper Winek(MKS Garwolin) 21:12, 17:21, 21:10

Karol Budny(1,Beninca UKS Feniks K-K)/Szymon Maciąg(Start Widełka) 8:21, 14:21

Końcowa lokata 9-16

Paweł Cipielewski/Grzegorz Hołub (5)

1/16 wolny los

1/8 Wiktor Grzyb(Orbitek Straszęcin)/Filip Wierciński(Match Point Ślęza) 21:17, 21:11

1/4 Jakub Melaniuk(Milenium Warszawa)/Szymon Ślepecki(3,Technik Głubczyce) 12.05.

Michał Aleksandrowicz/Mateusz Hołub (7)

1/16 wolny los

1/8 Lech Pyrchla(Kolejarz Częstochowa)/Bartłomiej Woźniak(Kiko Zamości) 21:13, 21:8

1/4 Mikołaj Piórkowski/Mikołaj Wrzalik (2, Match Point Ślęza) 12.05.

Dziewczęta:

Gabriela Grosz(SKB)/Jessica Orzechowicz (UKS Mix Team Tarnowiec)

1/16 Amelia Draga/Wiktoria Rakowska (Iskra Babimost) 21:10, 21:4

1/8 Eliza Kwiatkowska/Zuzanna Luban (7/Energia Lubliniec) 21:12, 17:21, 21:12

1/4 Dominika Chojnacka(---)/Marcelina Franczuk (3, Sporotwa Politechnika Gdańsk) 12.05.

Gra mieszana

Sebastian Lenczewski/Aleksandra Kontrolewicz

1/16 Piotr Sadalski/Joanna Rybak (Orkan Przeźmierowo) 10:21, 10:21

Końcowa lokata 17-32

 

 

« inne aktualności
linia