SmodCMS
Lotka
Pogodne Suwałki
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
linia

SPONSOR GENERALNY

Malow Suwałki
linia
Strona BIP SKB
linia
linia

Sponsorzy

Suwałki Litpol Pogodne Suwałki Malow TrackTec
linia
linia

Zaprzyjaźnione media

Dwutygodnik Suwalski BadmintonZone Suwalking.pl Suwalki24.pl

Debel Mikołaj Bobowicz/Dominik Ułanowicz i Dominik w singlu w półfinałach Grand Prix U -13

02.06.2018

Tak losowali i grali suwalczanie

Gra pojedyncza

Jan Szeszko 1 m-ce w gr. 8

Jacek Matula (9/14, MMKS Kędzierzyn-Koźle) –  21:10, 21:121

Rafał Grelewicz (KSBad Kraków) – 21:5, 21:9

1/8 Krzysztof Bibik (5/8, Sportowa :Politechnika Gdańsk) - 16:21, 19:21

W końcowej klasyfikacji miejsce 9-16

Dominik Ułanowicz (3/4) 1 m-ce w gr. 11

Krzysztof Poskrobko (Hubal Białystok) – 21:2, 21:9

Maciej Świętoń (KSBad Kraków) – 21:0, 21:4

1/8 Michał Makuchowski (9/14, Krokus Góralice) - 21:15, 21:15

1/4 Krzysztof Bibik (5/8, Sportowa Politechnika Gdańsk) – 21:10, 21:9

1/2 Michał Melaniuk (2, UKSB Milenium Warszawa) – 3.06. g. 10:40

Mateusz Tumialis 2 m-ce w gr. 3

Nathan Richter (9/14, Milenium Warszawa) – 11:21, 21:17, 19:21

Karol Czarnowski (KSBad Kraków) – 21:16, 21:8

Mateusz Derda 2 m-ce w gr. 6

Damian Perkowski (5/8, Hubal Białystok) – 10:21, 21:15, 15:21

Kacper Dudek (Iskra Sarbice) – 21:8, 21:7

Mikołaj Bobowicz  2 m-ce w gr. 14

Michał Melaniuk (2,Milenium Warszawa) - 17:21, 6:21

Maciej Gorszko (KSBad Kraków)  – 21:2, 21:6

Kacper Drymajło (Badminton Przemyśl) – 21:14, 21:12

Jacek Osiecki  4 m-ce w gr. 1

Mateusz Golas (1, Technik Głubczyce)  7:21, 6:21

Jakub Dulemba (Orlicz Suchedniów)  20:22, 21:14, 15:21

Mateusz Kardasz (Hubal Białystok)  12:21, 15:21

Gra podwójna

Mikołaj Bobowicz/Dominik Ułanowicz(5/6) 1 m-ce w gr. 4

Tomasz Kotlarski(MKS Garwolin)/Nathan Richter(Milenium Warszawa) – 21:15, 21:18

Mikołaj Chrzanowski/Szymon Turski (Orlicz Suchedniów) – 21:12, 21:16

1/4 Kamil Markus(Korona Pabianice)/Damian Perkowski(Hubal Białystok) – 21:15, 21:13

1/2 Michał Szempliński(Badminton Stare Babice)/Michał Węsławowicz (2, ABRM Warszawa)  - 3.06. g. 9:50

Mateusz Dera(SKB)/Igor Skolimowski(Bursztyn Gdańsk) 2 m-ce w gr. 1

Krzysztof Bibik(Sportowa Politechnika Gdańsk)/Michał Melaniuk (1,Milenium Warszawa) – 10:21, 9:21

Jakub Dulemba/Kacper Więckowski(Orlicz Suchedniów) – 21:8, 21:10

Jan Szeszko/Kacper Drymajło (Badminton Przemyśl)  2 m-ce w gr. 2 

Michał Makuchowski (Krokus Góralice)/Kamil Roman(3/4, Badminton Sławno) 15:21, 20:22

Maciej Świętoń/Łukasz Ziomek (UKS KSBad Kraków) 21:8, 21:9

Jacek Osiecki/Mateusz Tumialis 3 m-ce w gr. 6

Michał Szempliński(Badminton Stare Babice)/Michał Węsławowicz(2,ABRM Warszawa) – 5:21, 11:21

Sebastian Jastrzębski(ABRM Warszawa)/Jacek matula(MMKS Kędzierzyn-Koźle) – 13:21, 12:21

Gra mieszana

Dominik Ułanowicz(SKB)/Sonia Żwan(AZSUW Warszawa 2 m-ce w gr. 3

Kamil Markus/Klaudia Płusa(5/6, Korona Pabianice) – 21:15, 19:21, 13:21

 

« inne aktualności
linia