SmodCMS
Lotka
Pogodne Suwałki
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
linia

SPONSOR GENERALNY

Malow Suwałki
linia
Strona BIP SKB
linia
linia

Sponsorzy

Suwałki Litpol Pogodne Suwałki Malow TrackTec
linia
linia

Zaprzyjaźnione media

Dwutygodnik Suwalski BadmintonZone Suwalking.pl Suwalki24.pl

Dominik Ułanowicz w singlu i w deblu z Mikołajem Bobowiczem na podium w Suchedniowie

03.06.2018

Tak grali suwalczanie

Gra pojedyncza

Jan Szeszko 1 m-ce w gr. 8

Jacek Matula (9/14, MMKS Kędzierzyn-Koźle) –  21:10, 21:121

Rafał Grelewicz (KSBad Kraków) – 21:5, 21:9

1/8 Krzysztof Bibik (5/8, Sportowa :Politechnika Gdańsk) - 16:21, 19:21

W końcowej klasyfikacji miejsce 9-16

Dominik Ułanowicz (3/4) 1 m-ce w gr. 11

Krzysztof Poskrobko (Hubal Białystok) – 21:2, 21:9

Maciej Świętoń (KSBad Kraków) – 21:0, 21:4

1/8 Michał Makuchowski (9/14, Krokus Góralice) - 21:15, 21:15

1/4 Krzysztof Bibik (5/8, Sportowa Politechnika Gdańsk) – 21:10, 21:9

1/2 Michał Melaniuk (2, UKSB Milenium Warszawa) – 13:21, 11:21

Mateusz Tumialis 2 m-ce w gr. 3

Nathan Richter (9/14, Milenium Warszawa) – 11:21, 21:17, 19:21

Karol Czarnowski (KSBad Kraków) – 21:16, 21:8

Mateusz Derda 2 m-ce w gr. 6

Damian Perkowski (5/8, Hubal Białystok) – 10:21, 21:15, 15:21

Kacper Dudek (Iskra Sarbice) – 21:8, 21:7

Mikołaj Bobowicz  2 m-ce w gr. 14

Michał Melaniuk (2,Milenium Warszawa) - 17:21, 6:21

Maciej Gorszko (KSBad Kraków)  – 21:2, 21:6

Kacper Drymajło (Badminton Przemyśl) – 21:14, 21:12

Jacek Osiecki  4 m-ce w gr. 1

Mateusz Golas (1, Technik Głubczyce)  7:21, 6:21

Jakub Dulemba (Orlicz Suchedniów)  20:22, 21:14, 15:21

Mateusz Kardasz (Hubal Białystok)  12:21, 15:21

Gra podwójna

Mikołaj Bobowicz/Dominik Ułanowicz(5/6) 1 m-ce w gr. 4

Tomasz Kotlarski(MKS Garwolin)/Nathan Richter(Milenium Warszawa) – 21:15, 21:18

Mikołaj Chrzanowski/Szymon Turski (Orlicz Suchedniów) – 21:12, 21:16

1/4 Kamil Markus(Korona Pabianice)/Damian Perkowski(Hubal Białystok) – 21:15, 21:13

1/2 Michał Szempliński(Badminton Stare Babice)/Michał Węsławowicz (2, ABRM Warszawa)  - 17:21, 23:21, 21:18

Mateusz Dera(SKB)/Igor Skolimowski(Bursztyn Gdańsk) 2 m-ce w gr. 1

Krzysztof Bibik(Sportowa Politechnika Gdańsk)/Michał Melaniuk (1,Milenium Warszawa) – 10:21, 9:21

Jakub Dulemba/Kacper Więckowski(Orlicz Suchedniów) – 21:8, 21:10

Jan Szeszko/Kacper Drymajło (Badminton Przemyśl)  2 m-ce w gr. 2 

Michał Makuchowski (Krokus Góralice)/Kamil Roman(3/4, Badminton Sławno) 15:21, 20:22

Maciej Świętoń/Łukasz Ziomek (UKS KSBad Kraków) 21:8, 21:9

Jacek Osiecki/Mateusz Tumialis 3 m-ce w gr. 6

Michał Szempliński(Badminton Stare Babice)/Michał Węsławowicz(2,ABRM Warszawa) – 5:21, 11:21

Sebastian Jastrzębski(ABRM Warszawa)/Jacek matula(MMKS Kędzierzyn-Koźle) – 13:21, 12:21

Gra mieszana

Dominik Ułanowicz(SKB)/Sonia Żwan(AZSUW Warszawa 2 m-ce w gr. 3

Kamil Markus/Klaudia Płusa(5/6, Korona Pabianice) – 21:15, 19:21, 13:21

 

 

 

 

 

« inne aktualności
linia