SmodCMS
Lotka
Pogodne Suwałki
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
linia

SPONSOR GENERALNY

Malow Suwałki
linia
Strona BIP SKB
linia
linia

Sponsorzy

Suwałki Litpol Pogodne Suwałki Malow TrackTec
linia
linia

Zaprzyjaźnione media

Dwutygodnik Suwalski BadmintonZone Suwalking.pl Suwalki24.pl

Badminton. 3MAJ się Michał

29.10.2018

Pierwsza diagnoza brzmiała złamanie kości strzałkowej lewej nogi. Badanie USG przeprowadzone w poniedziałek w suwalskim szpitalu wykazało zerwanie ale  łókien stawu kolanowego.

- Wyskoczyłem do forhendu, a kiedy po uderzeniu lotki spadłem na parkiet poczułem potworny ból w lewej nodze – opowiada Michał. - Z hali trafiłem do białostockiego szpitala i chociaż zwijałem się z bólu na wizytę u lekarza musiałem czekać kilka godzin. Prosiłem o jakieś środki przeciwbólowe, ale nie dostałem nic. Prześwietlenie, zdaniem białostockiego lekarza, nie wykazało złamania i zostałem odesłany do domu. W poniedziałek, już w Suwałkach przeszedłem badanie na USG. Jak się okazało mam zerwane włókna stawu kolanowego. Oznacza to miesiąc, a wliczając rehabilitację to nawet dłuższą przerwę w treningach. Cóż, muszę się z tym pogodzić, cierpliwie realizować zalecenia lekarzy, a później rehabilitantów. Po cichu liczę, że w połowie grudnia wyjdę ponownie kort, ale na powrót do formy w jakiej byłem jeszcze w niedzielę będę musiał ciężko popracować. Jestem jednak dobrej myśli, wierzę że na najważniejsze mecze ekstraklasy będę już do dyspozycji trenera – mówi Michał.

Te najważniejsze mecze, o których wspomniał Michał to dwie ostanie rundy ekstraklasy zaplanowane na 12-13 i 26-27 stycznia 2019 oraz turniej finałowy z udziałem czterech najlepszych drużyn, który rozegrany zostanie w Suwałkach w dniach 9-10 lutego 2019. Mamy nadzieję, ze z udziałem Michała.

3MAJ SIĘ MICHAŁ i wracaj na kort!!! 

« inne aktualności
linia