SmodCMS
Lotka
Pogodne Suwałki
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
linia

SPONSOR GENERALNY

Malow Suwałki
linia
Strona BIP SKB
linia
linia

Sponsorzy

Suwałki Litpol Pogodne Suwałki Malow TrackTec
linia
linia

Zaprzyjaźnione media

Dwutygodnik Suwalski BadmintonZone Suwalking.pl Suwalki24.pl

Dwa zwyciestwa SKB Litpol-Malow, debiuty nastolatek Khomitch i Grosz

24.11.2018

Niespodzianką dużego kalibru było nie tyle samo zwycięstwo Anastasiy w meczu z AZS AGH z Czeszką Alzbetą Basovą, ile jego rozmiar w poszczególnych setach. Khomich to nie tylko talent, ale też ambicja i upór w dążeniu na badmintonowe szczyty. 


W niedzielę suwalczan czeka mecz ze zdecydowanie najsłabszą w tej grupie drużyną Sportową Politechniką Gdańsk, a AZS AGH Kraków z Plesbadem Pszczyna..

RUNDA II

Suwałki

Sobota, 24.11.

SKB „Litpol – Malow” Suwałki - AZS AGH Kraków  6 : 1

Mateusz ŚWIERCZYŃSKI - Hubert PĄCZEK  7-11 11-5 10-11 8-11              

Łukasz MOREŃ- Mariusz KABAT  7-11 11-8 11-10 11-10                   

Anastasiya KHOMICH- Alzbeta BASOVA (Czechy)  11-5 11-4 11-7 

Kamila AUGUSTYN - Katarzyna WÓJCIK  11-6 11-4 11-8      

Łukasz MOREŃ/Michał ŁOGOSZ- Mariusz KABAT/Tomasz PERSONA  11-10 11-5 11-7

Monika BIEŃKOWSKA/Anastasiya KHOMICH- Alzbeta BASOVA/Izabela PAJEK  9-11 11-8 6-11 11-9 11-10                   

Kamila AUGUSTYN/Michał ŁOGOSZ- Barbara KULANTY/Hubert PĄCZEK  11-5 11-9 11-3

 

SKB „Litpol – Malow” Suwałki - UKS Plesbad Pszczyna  7 : 0

Mateusz ŚWIERCZYŃSKI- Tomasz MATOGA  11-6, 11-7, 11-7                   

Magdalena WITEK/Michał ŁOGOSZ- Kornelia MARCZAK/Alan OSTROWSKI  11-6, 11-8, 11-9           

Anastasiya KHOMICH- Aleksandra WROŃSKA  11-1, 11-6, 11-4      

Kamila AUGUSTYN- Patrycja JONDERKO  11-5, 11-1, 11-4 

Mateusz ŚWIERCZYŃSKI/Michał ŁOGOSZ- Tomasz MATOGA/Alan OSTROWSKI  11-6, 11-4, 11-5  

Gabriela GROSZ/Anastasiya KHOMICH- Patrycja JONDERKO/Kornelia MARCZAK  11-10, 5-11, 7-11, 11-3, 11-9    

Łukasz MOREŃ- Jan LEWANDOWSKI  10-11, 11-10, 11-7, 11-8

 

UKS Plesbad Pszczyna- Sportowa Politechnika Gdańsk  4 : 3

AZS AGH Kraków -Sportowa Politechnika Gdańsk 6 : 1

Niedziela, 25.11.

godz.10. 00

AZS AGH Kraków - UKS Plesbad Pszczyna

SKB „Litpol – Malow” Suwałki - Sportowa Politechnika Gdańsk

Komplet wyników na : https://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=8A42C6AE-E2F9-4B81-B15D-5A1992CBA2F4

 

Warszawa

Sobota, 24.11.

ABRM Warszawa - KS Chojnik Jelenia Góra  5:2

UKS Hubal Białystok – Legia Warszawa Badminton (UKS Akademia Badmintona W-wa) 6:1

ABRM Warszawa - UKS Hubal Białystok  6:1

KS Chojnik Jelenia Góra - UKS Akademia Badmintona Warszawa  3:4

Niedziela, 25.11.

ABRM Warszawa -UKS Akademia Badmintona Warszawa

KS Chojnik Jelenia Góra - UKS Hubal Białystok

Komplet wyników na: https://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=7B9BE48C-351C-433D-9E77-7CC69D904031

 

Głubczyce

Sobota, 24.11.

UKS Unia Bieruń - OSSM-SMS Białystok  2:5

Galmet LKS Technik Głubczyce - AZS UM Łódź  4:3

AZS UM Łódź - OSSM-SMS Białystok  3:4

UKS Unia Bieruń - Galmet LKS Technik Głubczyce  0:7

Niedziela, 25.11.

Galmet LKS Technik Głubczyce - OSSM-SMS Białystok

UKS Unia Bieruń - AZS UM Łódź

Komplet wyników na :

https://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=934CB7FA-1B44-43FC-8542-D19C6D32C1AC

 

NowUKS Aktywna Piątka Przemyśl - BENINCA UKS Feniks Kędzierzyn Kożle 6:1

MKS Stal Nowa Dęba - BENINCA UKS Feniks Kędzierzyn – Koźle  4:3

MKS Stal Nowa Dęba - UKS Aktywna Piątka Przemyśl  2:5

Komplet wyników na: https://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=15D94B83-01DE-4C47-8461-8B2F272B0EF3

 

Kolejne terminy ekstraklasy:

 

RUNDA III 15-16.12.

Suwałki: SKB Litpol-Malow, Hubal Białystok, Galmet LKS Technik Głubczyce i MKS Stal Nowa Dęba.

 

RUNDA IV 12-13.01.2019

Kędzierzyn-Koźle: BENNINCA UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle, SKB Litpol-Malow, Unia Bieruń i ABRM Warszawa

 

RUNDA V 26-27.01.19

Łódź: AZS UM Łódź, SKB Litpol-Malow, KS Chojnik Jelenia Góra i UKS Aktywna Piątka Przemyśl.

 

FINAŁ Suwałki 9-10.02.19 z udziałem czterech najlepszych drużyn po rundzie zasadniczej, system 1-4, 2-3, zwycięzcy o złoto, pokonani o brąz

 

« inne aktualności
linia