SmodCMS
Lotka
Pogodne Suwałki
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
linia

SPONSOR GENERALNY

Malow Suwałki
linia
Strona BIP SKB
linia
linia

Sponsorzy

Suwałki Litpol Pogodne Suwałki Malow TrackTec
linia
linia

Zaprzyjaźnione media

Dwutygodnik Suwalski BadmintonZone Suwalking.pl Suwalki24.pl

46. Drużynowe Mistrzostwa Polski: Umarł król, niech żyje król

09.02.2019

O I miejsce 

SKB Litpol – Malow Suwałki - ABRM Warszawa  2 : 4

Emil Holst(Dania)- Miłosz Kaim  11-4  11-6  11-1  (0:14)

Mateusz Świerczyński- Mateusz Dubowski  11-9  11-6  9-11  11-4  (0:39)

Anastazja Chomicz(Białoruś) - Kirsty Gilmour(Anglia)   9-11  4-11  1-11 (0:17)

Monika Bieńkowska - Olga Archangelskaja(Rosja)  2-11  5-11  5-11 (0:12)

Emil Holst/Michał Łogosz - Miłosz Bochat/Adam Cwalina  10-11  9-11  11-10  5-11  (0:44)

Kamila Augustyn/Anastazja Chomicz(Białoruś) - Kirsty Gilmour(Anglia)/Magdalena Świerczyńska  8-11  9-11  11-5  11-7  9-11 (0:50)

Kamila Augustyn/Michał Łogosz - Olga Archangelskaja(Rosja)/Adam Cwalina – nie rozgrywano

 

O III miejsce

OSSM SMS Białystok - UKS Hubal Białystok  0 : 4

Szymon Maciąg - Michał Roglaski 4-11 5-11 7-11(0:17)

Robert Cybulski - Maciej Poulakowski 4-11 11-7 3-11 4-11  (0:29)

Anna Duda - Mikkela Airi(Finlandia)   5-11  4-11 0-11  (0:16)

Wiktoria Dąbczyńska - Tereza Švábíková(Czechy)  8-11  8-11 5-11  (0:23)

Konrad Płoch/Dominik Ziętek - Paweł Śmiłowski/Wojciech Szkudlarczyk  - nie rozegrano

Wiktoria Dąbczyńska/Aleksandra Goszczyńska - Mikkela Airi(Finlandia)/Edyta Rogalska - nie rozegrano

Wiktoria Adamek/Robert Cybulski - Paweł Śmiłowski/Tereza Švábíková(Czechy) - nie rozegrano

 

Wyniki półfinałów:

SKB Litpol – Malow” -  OSSM SMS Białystok  4 : 1

Emil Holst(Dania) - Robert Cybulski 11-8  11-5  11-6  (0:15)

Mateusz Świerczyński - Nestor Gabrysiak  11-3  11-3  11-2  (0:17)

Anastazja Chomicz(Białoruś) - Anna Duda  11-9  4-11  11-4  11-6  (0:27)           

Kamila Augustyn - Wiktoria Dąbczyńska  1-11  6-11  3-11  (0:16)

Łukasz Moreń/Michał Łogosz - Konrad Płoch/Dominik Ziętek   11-3  11-10  11-6  (0:20)

Monika Bieńkowska/Anastazja Chomicz(Białoruś) - Wiktoria Dąbczyńska/Aleksandra Goszczyńska - nie rozgrywano

Kamila Augustyn/Michał Łogosz - Wiktoria Adamek/Robert Cybulski - nie rozgrywano

 

ABRM  Warszawa  - UKS Hubal Białystok  4 : 1

Miłosz Kaim - Michał Roglaski  4-11  3-11  2-11  (0:17)

Mateusz Dubowski - Maciej Poulakowski  11-4  11-9  11-9  (0:28)

Kirsty Gilmour (Anglia) - Mikkela Airi(Finlandia) 10-11  11-3  11-10  11-2  (0:30)

Olga Archangelskaja(Rosja)  - Tereza Švábíková (Czechy)  11-4  11-6  11-5  (0:20)

Miłosz Bochat/Adam Cwalina - Paweł Śmiłowski/Wojciech Szkudlarczyk  11-4  11-9  9-11  11-9  (0:30)

Kirsty Gilmour(Anglia)/Magdalena Świerczyńska - Mikkela Airi/Edyta Rogalska - nie rozgrywano

Olga Archangelskaja(Rosja)/Adam Cwalina - Paweł Śmiłowski/Tereza Švábíková (Czechy) - nie rozgrywano

 

« inne aktualności
linia