• Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
linia

SPONSOR GENERALNY

Malow Suwałki
linia
Strona BIP SKB
linia
linia

Sponsorzy

województwo podlaskie Suwałki Pogodne Suwałki Litpol Malow TrackTec
linia
linia

Zaprzyjaźnione media

Dwutygodnik Suwalski BadmintonZone TVS24.pl Superstacja Niebywałe Suwałki TVP3 Kurier suwalski Suwalki Info Suwalki24.pl

Zawodnicy SKB sezon 2016/2017

ELITA (EKSTRAKLASA)

Skład SKB Litpol-Malow na sezon 2019/2020

  1. Kamila Augustym

  2. Monika Bieńkowska

  3. Karolina Szubert

  4. Anastasiya Khomich

  5. Ulyana Volska

  6. Michał Łogosz

  7. Łukasz Moreń

  8. Mateusz Świerczyński

  9. Michał Sobolewski

  10. Przemysław Szydłowski

  11. Maria Ultina

  12. Emil Holst

 

Grupa V: Trener - Jerzy Dołhan

Hala sportowa w I LO

Poniedziałek 15.30-17.30

Wtorek 16.00-18.00 6.15-7.30 Szkoła Podstawowa nr 10

Środa 15.30-17.30 6.15-7.30 Szkoła Podstawowa nr 10

Czwartek 16.00-18.00 6.15-7.30 Szkoła Podstawowa nr 10

Piątek 16.00-18.00

  1. Michał Aleksandrowicz

  2. Michał Barański

  3. Grzegorz Hołub

  4. Mateusz Hołub

  5. Jan Filipowicz

  6. Sebastian Lenczewski

  7. Maksim Ovchinnikov

  8. Artsiom Stankevich

  9. Igor Przybylak

  10. Anastasiya Khomich

  11. Natalia Lenczewska

  12. Oliwia Niedżwiedzka

  13. Viktoriya Pletsiukhova

  14. Veranika Stankevich

  15. Ulyana Volskaya

 

Grupa IV: Trener - Jerzy Dołhan, Jacek Niedźwiedzki

Hala sportowa w I LO

Poniedziałek 16.30-18.00

Wtorek 17.30-19.00

Środa 16.30-18.00

Czwartek 17.30-19.00

Piątek 17.30-19.00

  1. Mikołaj Bobowicz

  2. Mateusz Derda

  3. Wojciech Ołów

  4. Jacek Osiecki

  5. Jan Szeszko

  6. Mateusz Tumialis

  7. Dominik Ułanowicz

  8. Kacper Węgrowski

  9. Wiktoria Banaszewska

  10. Michalina Juśkiewicz

  11. Roksana Karaszewska

  12. Anna Kaszuba

  13. Oliwia Siemińska

  14. Aleksandra Wilczewska

 

Grupa III : Trener - Jerzy Szuliński Szkoła Podstawowa nr 10

Poniedziałek godz. 16.00-17.30

Wtorek godz. 16.00-17.30

Środa godz. 16.00-17.30

Czwartek godz. 16.00-17.30

Piątek ---------------------------

Zawodnicy:

  1. Brajan Góral

  2. Filip Słabiński

  3. Adrian Zaborowski

  4. Urszula Chrulska

  5. Anna Chodkiewicz

  6. Julia Krukowska

  7. Anna Lutyńska

  8. Helena Malinowska

  9. Maja Nagieło

  10. Tamira Popławska

  11. Roksana Popko

  12. Maria Przekop

  13. Nikola Siemińska

  14. Julia Szusta

  15. Wiktoria Szukajtys

  16. Mila Szczołek

  17. Oliwia Tumialis

  18. Wiktoria Witkowska

  19. Urszula Zdancewicz

  20. Weronika Żarnowska

 

Grupa II: Trener - Olga Pletsiukhova

aula w SP nr 10

Poniedziałek godz. 18.15-19.30

Wtorek 18.15-19.30

Środa 18.30-20.15

Czwartek 18.15-19.30

Piątek 17.30-19.00

 

Zawodnicy :

  1. Kamil Buczyński

  2. Franciszek Chrulski

  3. Kacper Jagliński

  4. Dawid Ołów

  5. Dawid Skonieczny

  6. Joanna Górska

  7. Nikola Góral

  8. Zofia Hołub

  9. Nikola Kowalewska

  10. Makarewicz Natalia

  11. Matyszkiel Zofia

  12. Julia Nieszczerzewska

  13. Pawluczyk Patrycja

  14. Piotrowska Nikola

  15. Aleksandra Wasilewska
     

Grupa I : Trener - Olga Pletsiukhova

aula w SP nr 10

Poniedziałek godz. 17.15-18.30

Wtorek .17.15-18.30

Środa 17.15-18.30

Czwartek 17.15-18.30

Piątek 16.00-17.30

  1. Adam Ceckowski

  2. Bartosz Falejewski

  3. Bartosz Kępa

  4. Piotr Michalski

  5. Wojciech Nowalski

  6. Jan Menalski

  7. Mateusz Radzewicz

  8. Dominika Falejewska

  9. Weronika Falejewska

  10. Julia Jurkun

  11. Maja Makowska

  12. Agata Szeliga

 

Grupa O : Trener -  Bogdan Krysiak

aula w SP nr 10

Poniedziałek godz. 19.15-20.15

Wtorek 19.15-20.15

Środa --------

Czwartek 19.15-20.15

Piątek 19.15-20.15

  1. Aleksander Gober

  2. Jan Kamczycki

  3. Kacper Kamczycki

  4. Aleksander Karpiński

  5. Nikodem Karpiński

  6. Kacper Lutkiewicz

  7. Bartosz Niezgoda

  8. Antek Ratkowski

  9. Wiktoria Malinowska

  10. Karolina Niezgoda

  11. Irmina Stachowicz

  12. Katarzyna Szyc

 

 

 

linia