SmodCMS
Lotka
Pogodne Suwałki
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
linia

SPONSOR GENERALNY

Malow Suwałki
linia
Strona BIP SKB
linia
linia

Sponsorzy

Suwałki Litpol Pogodne Suwałki Malow TrackTec
linia
linia

Zaprzyjaźnione media

Dwutygodnik Suwalski BadmintonZone Suwalking.pl Suwalki24.pl

Trzecie miejsce SKB na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzika

15.04.2018

Punkty dla klubów były przydzielane za: 1 miejsce - 3 punkty, 2 miejsce - 2 punkty, 3 - 8 miejsce - 1 punkt.

W klasyfikacji wojewódzkiej zwyciężyło województwo podlaskie 37 punktów, a drugie miejsce województwo lubelskie 18 punktów.

Klasyfikacja klubowa:

I miejsce - UKS Hubal Białystok 30 punktów

II miejsce - UKS Kiko Zamość 14 punktów

III miejsce - SKB Suwałki 7 punktów

IV miejsce - Górnik Łęczna SA  i MUKS 5 Chełm – po 1,5 pkt

V miejsce - UKS Amikus Łopiennik Górny - 1 punkt

VI miejsce - UKS Ostrówek - O punktów

Lokaty indywidualne zawodników SKB:

Gra pojedyńcza chłopców:

5/8 Dominik Ułanowicz U6750 SKB Suwałki

9/16 Mikołaj Bobowicz B7560 SKB Suwałki

9/16 Mateusz Derda D6822 SKB Suwałki

9/16 Kacper Ciepielewski C6810 SKB Suwałki

17/32 Kacper Węgrowski W7567 SKB Suwałki

17/32 Mateusz Tumialis T7568 SKB Suwałki

17/32 Jan Szeszko S7563 SKB Suwałki

17/32 Hubert Wójcik W6745 UKS Kiko Zamość

17/32 Jacek Osiecki O7571 SKB Suwałki

Gra pojedyńcza dziewcząt

5/8 Oliwia Niedźwiedzka N7119 SKB Suwałki

5/8 Natalia Lenczewska L6812 SKB Suwałki

5/8 Natalia Skindzier S6610 SKB Suwałki

9/16 Julia Rojko R7781 SKB Suwałki

9/16 Anna Górska G6608 SKB Suwałki

9/16 Aleksandra Juszkiewicz J6615 SKB Suwałki

17/32 Zofia Matyszkiel M7569 SKB Suwałki

17/32 Oliwia Siemńska S7570 SKB Suwałki

17/32 Olga Krakowska K6613 SKB Suwałki

33/64 Wiktoria Banaszewska B7780 SKB Suwałki

Gra podwójna chłopców

9/16 Jan Szeszko/Mateusz Tumialis SKB Suwałki

9/16 Mikołaj Bobowicz/Mateusz Derda SKB Suwałki

Gra podwójna dziewcząt:

3/4 Natalia Lenczewska/Oliwia Niedźwiedzka  SKB Suwałki

5/8 Anna Górska/Aleksandra  Juszkiewicz SKB Suwałki

17/32 Julia Rojko/Oliwia Siemńska  SKB Suwałki

Gra mieszana

3/4 Dominik Ułanowicz/Natalia Skindzier SKB Suwałki

9/16 Kacper Ciepielewski/Olga Krakowska SKB Suwałki

9/16 Kacper Węgrowski/Wiktoria Banaszewska SKB Suwałki

17/32 Jacek Osiecki/Zofia Matyszkiel SKB Suwałki

« inne aktualności
linia